Események

január 29.09:00 - 17:00

különleges állítások 1.

A családállítás progresszív technikái, amelyek olykor meghökkentő nézőpontból hatnak. Gyere el, ismerd meg példul a saját belső hangjaidat, és tegyél rendet közöttük, ám előtte olvass tovább a képre kattintva!

Elindul a TURBÓ képzésünk 6 részes folytatása, amely az alapozás után izgalmas, és olykor korábbi családállítási tabukat is cáfoló különleges állítási fomákat tanít meg. Az elmúlt 20 évben ez a módszer robbanásszerű fejlődésen ment keresztül, speciális állítási fajták fejlődtek ki különböző munkacsoportok munkája eredményeként, elsősorban Svájcban, Németországban, Magyarországon és Ukrajnában. Mi ezeket is tudjuk, és meg is tanítjuk neked:)

Önismeret és szakmai képzés egyben.

MIKOR LESZ? 2022. január 29., február 19.április 2., május 14., június 11-12. (Kattints a dátumokra, hogy megnézd, milyen témákat veszünk még az egyes alkalmakkor.)

KIKET VÁRUNK? A Rendszerakadémia TURBÓ tanfolyamán és korábbi alapozó képzésein részt vetteket.Ez a tanfolyam ugyanis továbbképzés!

MENNYI AZ ANNYI? Alkalmanként 15 ezer forint.

Fizesd be egyben: 75 ezer forint, azaz egy nap árát elengedjük!

Mit kapsz cserébe? 6 nap személyes gyakorlás - saját magadon is kipróbálhatod az állítási formákat. Online vagy személyesen lejegyzetelhető tananyag. Facebookos gyakorlás és folyamatos konzultációk.

MOST JÖJJENEK A RÉSZLETEK - 1. ALKALOM: BELSŐ TEAM TECHNIKA

Mottó: Megtapasztalhatod, hogy mi zajlik benned, amikor például döntésképtelenné válsz, vagy folyamatosan ellentmondasz a párodnak, esetleg betegségekbe menekülsz, netán elszabotálod a sikeredet.

Nem szabad szőnyeg alá söpörnöd azokat a megérzéseidet, amik jelzik: valami nem jól működik benned, és emiatt furcsán, olykor még számodra is meglepően reagálsz a körülötted zajló eseményekre. Elkésel mindenhonnan, noha úgy hiszed időben indultál, évek óta nem találsz párt magadnak, pedig jó választás lehetnél, a munkahelyeden folyamatosan háttérbe szorítanak, annak ellenére, hogy vitathatatlan a szaktudásod, stb.

Vegyünk is egy párkapcsolati példát, egy nő szemszögéből.

Ha neked nagyon fontos, hogy felnézhess arra a férfira, akivel élsz, valamint a biztonság (házasság, gyerek, teljes család), és emellett megélhető közelségre (megértés, intimitás, gyengédség) is vágysz, izgalmas megvizsgálni, vajon ezek az elvárásaid mivel találkoznak szembe. Ha a párod szereti, hogy csodálják, akkor az első pontot máris kipipálhatod. Amennyiben elvett feleségül, és vannak közös gyerekeitek, vagy tervezitek őket, a másodikkal sincs gond.

Viszont ha ő azt ítéli fontosnak, hogy megőrizze a függetlenségét is, ezért gyakrabban tervez a barátaival külön programokat, mint hogy gyertyafényes vacsorára vinne téged, vagy meghitten beszélgetne veled, esetleg romantikusan andalognátok valahol, akkor a benned rejlő, meghódítandó „királylány” nem kapja meg azt, amire vágyik. Beindul egy ördögi kör, te egyre inkább sértődött vagy, egyre gyakrabban illeted szemrehányásokkal, és mind hangosabban követelőzöl, ő meg egyre többször menekül el előled a barátaihoz.

A „kalandornő” belső hangod eközben azt súghatja, nem kell ebbe beletörődnöd. Ideje szétnézni a nagyvilágban, hiszen talán egy másik férfitól megkaphatod amire vágysz. Ezért bonyolódhatsz külső kapcsolatba, a szerető pozíciójába lépő új férfi ugyanis épp a kielégítetlen vágyaiddal rezonál össze: romantikusan hódít.

Az úgynevezett belső team állítással megmutatható az is, amiről beszélni olykor nagyon nehéz. 

Ki lehet a team része? Például: az állandóan hangoskodó, a mindent jobban tudó.

Az elnyomott lustálkodó, aki néha boldogan jut szóhoz. Az állandóan szorongó, félős, aki az életkor előrehaladásával egyre inkább óvatosságra int. A simogatásra éhes kisgyerek. Az elkéső, aki szeret a középpontba kerülni.

No és a hedonista, meg a művész, persze akadnak ismeretlen belső hangjaink is, „akik" olykor lyukakat fűrészelnek a színpadba, hogy a karmestert csapdába csalják.

Netán épp ez okozza a tüneteinket és problémáinkat, hogy a karmester helyett valamelyik belső hangunk botladozik a rivaldafényben, ő jelenik meg kifelé ÉN-ként, belőle lehet például az a lúzer, aki szinte semmit sem képes jól megcsinálni.

Máskor meg úgy próbálunk megfelelni a külvilág elvárásainak, hogy száműzzük a team egyik tagját a színpadról – például a gyerek az életvidámságával tesz így, amikor jól viselkedik a szülei kedvéért.

A klasszikus családállításhoz képest a belső team az ÉN integrációjával foglalkozik, azaz a mikrorendszerben (a kliens személyisége) tesz rendet. A problémák megoldódásához, az önmegvalósításhoz, és önrendelkezéshez ugyanis a belső hangok megfelelő, összehangolt együttműködése is szükséges.

IDE kattintva további olvasnivalókat is találsz a témáról.

A workshopot tartja: Csurgó Sándor

Miért érdemes eljönnöd? 

Ha elsajátítod ezt a nézőpontot, könnyebben átvilágíthatod azokat a helyzeteket, amikben döntést kell hoznod. Több problémádat is sikerülhet önállóan megoldanod, jobban átlátod, hol tartasz az életedben, így a megoldás felé vezető úton gyorsabban haladhatsz, kevesebb lépéshez igényled a segítségünket. És minél pontosabb kérdéseket teszel fel majd nekünk, mi annál hatékonyabban tudunk segíteni. 

Itt tudsz jelentkezni:federer@rendszerakademia.hu

06-70-627-68-41

ÉRDEKEL A CSALÁDÁLLÍTÁSI MŰHELYÜNKBEN FOLYÓ MUNKA?  (Klikk a következő szavakra) OLVASD EL MIT KÍNÁLUNK, JELENTKEZZ ITT, VEDD ÁT A TANANYAGOT, ÉS GYERE TE IS GYAKOROLNI! Várunk:)

ÍRJ IDE, HA BECSATLAKOZNÁL A HALLGATÓINK KÖZÉ: federer@rendszerakademia.hu